TORBALI BOSCH SERVİSİ

Torbalı Bosch Servisi

Geçmişte Torbalı
Torbalı Beyaz Eşya veya Klima Servis Talebi İçin Tıklayınız.

Torbalı

İzmir Türkiye'nin tartışılmaz en güzel şehirlerinden birtanesidir.Peki bu kadar güzel bir ülkenin en güzide şehirlerinden biri olan İzmir'in kalabalık ilçelerinden birini incelemeye ne dersiniz ?

Torbalının ismi "Metropolis" diğer adıyla "Triyanna" adı verilen uygarlıkdan geldiği söylenmektedir.Tarihinin ise antik çağa dayandığını ve ilk yerleşim zamanlarının antik çağ çerçevesinde şekillendiği tahmin edilmektedir.Torbalı 1425 yılıyla Osmanlı Hanedanlığı altına girmiş.Daha sonra İzmir'in kurtuluşundan sonra Cumhuriyet Himayesine girip modern belediye şartlarında gelişip bugün'kü halini almıştır.

Günümüzde Torbalı

Günümüzde Torbalı İzmir'in 45 km güneydoğusunda yer almaktadır.Bugün toplan 150,227 nüfusa sahip Torbalı 'da çiftçilik yanısıra sanayiide önemli rol oynamaktadır.İzmir çerçevesinde kurulam İzmir Torbalı Bosch Servisi Torbalıda Bosch Markalı Ürünlerin (Çamaşır Makinesi,Buzdolabı,Fırın,Klima) servis yetkinliğini üstlenmektedir.Torbalı Bosch Servisi 34 yılın verdiği tecrübe ile size en iyi imkanları sunmaktadır. Biz Torbalı Bosch Servisi olarak bölgeye teknik servis imkanı sağlamaktayız.


Bize ;
0850 333 2 442 No'lu Hattımızda 7/24 Ulaşabilirsiniz Veya;
bosch@onlinedestek.org 'a e-mail atarak online olarak 7/24 ulaşabilirsiniz.

Torbalı Bölgesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler;

TORBALI BOSCH SERVİS

Torbalı

Torbalı Çağrı Merkezi

0850 333 24 42