Beyaz Eşya Klima Sektörü

Beyaz Eşya Klima Sektörünün Hayatımızdaki Önemi

Bosch Markasının Beyaz Eşya Klima Sektöründeki Yeri

İzmirde Beyaz Eşya Klima Sektöründe Bosch

Hiç düşündünüzmü beyaz eşya klima sektörünün önemi nedir ? Beyaz eşya klima sektörü nedir,ne gibi işlerle meşguldür diye ? İlk olarak beyaz eşya klima klasmanından inceleme yapıp sizi bilgilendirelim.Beyaz eşya sektörü özellikle sanayi devriminden sonra gelişmiştir.Daha sonra bu devrin yerini soğuk savaş yılları almış ve rakip firmalar arasında oluşan rekabet,hırs dolayısıyla muazzam derecede şekillenmiş ve günümüzdeki şeklini almıştır.Beyaz eşya sektörünü oluşturan en temel taşlar buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,klima,fırın gibi ev aletleridir.Ev aletlerimizi günümüzün her saatinde kullanmakta ve ürünlerin bize sağladığı yararlardan faydalanmaktayız.Peki bir soru soralım size.İlk aldığınız (beyaz eşya sektöründe) elektronik ürün neydi hatırlıyormusunuz ? Muhtemelen hatırlıyorsunuzdur.Hatırlamıyorsanızda sorun değil. Peki evimizde kullandığımız ev aletlerinin kaç senelik olduğuna dair bir tahminde bulunabilirmisiniz ? Sektörde bulunan cihazların ortalama yaşı 6.5 yıldır.Bu 6.5 yılda birçok kez çamaşırlarımızı yıkarız fırında nice kekler pastalar börekler pişiririz.Ve bunların hepsini istersek bir mutfağın içerisinde 1 günde 1 saate tek kişi yapabiliriz.Peki bunların tarihte 3-4 kişi aynı anda yapabiliyorken biz nasıl tek başımıza yapabiliyoruz ? Cevabı basit beyaz eşya sektörü hayatımızı olağan bir şekilde kolaylaştırmakta ve bize birçok kolaylıklar sağlamaktadır.Klima sektörüde beyaz eşya sektörü ile aynı klasmanda yer almaktadır.Peki bu aletler Peki bu aletler hayatımızı bu kadar kolaylaştırırken sizce birkaç duruma ihtiyaç duymazlarmı ? Tabikide duyarlar.Bu gibi durumların en başlıcası bakımdır.6.5 yıllık ortalama bir cihaz herşeyden önce bakıma ve stabil arıza testi'ne ihtiyaç duyar.Peki bakımın ve onarımın cihazlarımızın üzerindeki etkileri nelerdir ?

 • Cihazınızın ömrünü uzatır.Ömrü uzayan cihaz size daha çok katkı sağlar.Aynı zamanda tasarruf yapmanızı ve cihazınızın enerji tüketim maliyetini düşürür.
 • Cihazdan alacağınız verim yükselir.Örneğin çamaşır makinanızın onarımını yaptığınızda çamaşırlarınızı daha temiz yıkar ve cihazınızın ömrünü uzatır.
 • Az çalışır.Çok iş yapar.Bakımlı olan cihaz mekanik olarak zorlanmaz.Görevini layıkıyla yerine getirir.

 • Peki Bosch Markası Beyaz Eşya Klima Sektöründe Ne Gibi Roller Oynamaktadır ?
  Günümüzdeki Bosch markası 1886 yılında Stuttgart şehrinde Robert Bosch Gmbh tarafından kurulmuştur.1933 yılında ilk elektrikli buzdolabını üreten Bosch yıllar geçtikçe yeni projelere el atmış ve projelerden aldığı başarılarla sektördeki konumunu almıştır.İsterseniz tarihte biraz yolculuğa çıkalım.
 • 1958 yılında Bosch Markalı İlk Çamaşır Makinesi Üretilmiştir.
 • 1961 yılındaBosch Markalı elektrik süpürgesi üretilmiştir.
 • 1962 yılında Bosch ankastre fırın üretilmiştir(Dünyada ilk ankastre fırın üretiminiBosch gerçekleştirmiştir.)
 • 1964 yılında Bosch markasının tescili ile bulaşık makinesi üretilmiş ve satışa sunulmuştur.
 • 1972 yılında Bosch kurutma makinası üretilmiştir.
 • 1980 yılında ilk programlanabilme özelliğine sahip olan yıkama-kurutma makinası üretilmiştir.
 • 1984 yılında Bosch mikrodalga fırınını satışa sundu.
 • Hızla gelişimini sürdüren yakın tarihimizde yeni projelerin altına imza atan Bosch gün geçtikçe gelişmekte ve sektördeki yerini korumaktadır.
  İzmirde Beyaz Eşya Klima Sektöründe Bosch ?
  Bosch yıllarca Türkiye'ye hizmet vermiş ve hizmet politikasını her geçen gün geliştirmiş bir şirkettir.Ege'nin incisi İzmir'de belirli klasmanlarda İzmir Bosch Servisi olarak İzmir'de Bosch çerçevesi kapsamında İzmir Bosch Servisleri kurulmuş ve her bölgeye beyaz eşya klima sektörünün hizmet anlayışı benimsetilmiştir.İzmir'de tüm ilçelerdeki servis ağı genişliğinden sizde faydalanabilir bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

  İzmir Bosch Servisi


  Telefon: 0850 333 2 442
  Email:bosch@onlinedestek.org